طراحی ست اداری

طراحی ست اداری یکی از خدمات تخصصی در حوزه گرافیک دیزاین می باشد. ست اداری زیر مجموعه ای از هویت بصری سازمان هاست که خود شامل چند بخش است. شاید بتوان گفت در بسیاری از کسب و کار ها، ست اداری یکی از اولین زیر مجموعه های هویت بصری است که مخاطب با آن روبرو می شود. سازمان ها در قالب ست اداری می توانند پالت رنگی، لوگو، المان های گرافیکی و بعضا برند تایتل و تایپوگرافی خود را به نمایش گذاشته و هم چنین با کاربرد اجزای آن در جهت پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. طراحی ست اداری به گونه ای است که کاربرد هر کدام از اجزا نیز متفاوت از هم دیگر می باشد. طراحی ست اداری یکی از خدمات ما در آژانس فَر می باشد. تعدادی از پروژه های انجام شده توسط تیم طراحی ما در این صفحه قابل مشاهده می باشند. 

رسالت ست اداری

هویت بصری، با به کارگیری عوامل مختلف، ترجمه ای بصری از هویت یک برند ارائه می دهد. در واقع عوامل مختلفی که در شکل گیری هویت بصری نقش دارند هر کدام در زمان و مکان خاص خود با مخاطب شروع به تعامل می کنند. قسمتی از این ترجمه بصری که مخاطب آن را مشاهده می کند و با آن ارتباط برقرار می کند بر عهده ست اداری مجموعه می باشد.

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با مفهوم هویت برند و هویت بصری اینجا کلیک کنید.

اجزای ست اداری

 اجزای ست اداری در مجموعه های مختلف، متفاوت می باشد. در واقع اجزای ست، در هر مجموعه با توجه به کاربرد و نیاز های آن مجموعه تعریف می گردد. اما نکته مشترک در بین تمام اجزای آن معرفی کلی و اعلام راه های ارتباطی مجموعه مورد نظر است. اجزای ست اداری در کنار معرفی و نمایش بخشی از هویت بصری برند هر کدام در جای بخصوص کاربرد ویژه ای نیز دارند.