درباره آژانس تبلیغاتی فَر :

طاووس پرنده ای با پرهای زیباست که با باز کردن دم خود به تکامل رسیده ‌و صحنه ای با شکوه از خود رقم میزند. کلمه “فر” (farr) به معنای شأن و شکوهی است که با رسیدن به کمال حاصل می شود. حال ما با شعارِ شکوهِ تکامل، طاووس را نماد و فَر (FARR) را به عنوان نام مجموعه برگزیدیم. آژانس تبلیغاتی فَر (farr advertising agency) به پشتوانه تیم حرفه ای خود از ابتدای مسیر در کنار کسب و کار شما بوده و با تدوین و ارائه خدمات تبلیغاتی، نقشه برندِ شما را کامل کرده تا در دنیای پر رقابت امروزی با شکوه و قدرت ظاهر شوید و با محتواهای خلاقانه در رساندن پیام خود به مخاطب موفق عمل کنید. (FARR ADVERTISING AGENCY) کانسپت در نظر گرفته برای طراحی لوگو و هویت بصری آژانس تبلیغاتی فَر، با معنا و مفهوم نام مجمـوعه هم راستا بوده و در واقع رساننده پیام فَرّو شکوه میباشد. طاووس را به عنوان نماد انتخاب کرده و برای انحصار، آن را به حرف ((ف)) در ابتدای نام مجموعه ( کلمه فَر ) تلفیق کردیم. آژانـــــس فـر، به مجموعه سفارش دهنده تکامل می بـخشد و آن را به شکوه میرساند.

همان طور که پیش تر اشاره شد آژانس فـر (farr agency)، نقشه برندِ شما را کامل کرده تا در دنیای پر رقابت امروزی با شکوه و قدرت ظاهر شوید. حال یک نمای کلی از نقشه برند را ملاحظه کنید و برای اطلاعات بیشتر از نقشه برند، مقاله اختصاصی نقشه برندینگ را مطالعه کنید.

خدمات آژانش فَر :

متخصصین مجموعه ما در حیطه های مختلف همواره سعی دارند با پیشبرد دقیق پروژه ها در مناسب ترین زمان ممکن در راستای جلب رضایت مشتریان قدم بردارند.اعضای این مجموعه با تکیه بر دانش تخصصی خود در انجام پروژه های محوله جدی ظاهر شده و با هماهگنی با سایر اعضا تجربه ای حرفه ای از کارتیمی به نمایش می گذارند. ارائه حرفه ای خدماتی چون:

طراحی لوگو و هویت بصری / ساخت تیزر و استاپ موشن انیمیشن / عکاسی تبلیغاتی / طراحی پکیجِ تبلیغاتی استاندارد مطابقِ میزان سرمایه گذاری شرکت ها / مجمـوعه خدماتِ طراحی گرافیک (کـاتالوگ/ بـروشور/ پـوستر/ پلات/ بیلبـورد و بـسته کـامل اوراق اداری ( کارت ویزیت، سـربرگ، پاکت و …))

در بخش های مختلف وبسایت می توانید محصول تجربه های پیش ما در همکاری با مجموعه های مختلف را ببینید و با نظرات خودتان ما را در جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان آینده یاری کنید.

به امید شکوهِ تکامل برندِ شما ….